מלמדת לבנות אתר וואבִּי סאבִּי


מלמדת לבנות אתר וואבִּי סאבִּי

במסורת האסתטיקה היפנית, ואבי-סאבי (ביפנית:侘寂) היא השקפת עולם המתרכזת בקבלת הארעיות וחוסר השלמות. האסתטיות מתוארת לעיתים כיופי ש"אינו מושלם, ארעי וחסר". מאפייני אסתטיקת הוואבי-סאבי כוללים אסימטריה, חספוס, פשטות, צניעות, אינטימיות והערכה של יושר תמים וטבעי בעצמים ותהליכים.

[ויקיפדיה].


ב- 14 השנים האחרונות ביליתי שעות בוורדפרס, אחר כך בוויקס. עם שתיהן יש לי ניסיון בהקמה ובהדרכה ואת שתיהן אני מוקירה ואוהבת. וורדפרס האלגנטית, החכמה, המפלחת. העובדה שהיא עובדת בקוד פתוח. המהירות שבה היא מתפתחת (ומאז אלמנטור בכלל). לעומתה וויקס הצבעונית, המשחקית, הויזואלית, הדראג & דרופית. יש עוד פלטפורמות להקמת אתרים אבל השתיים האלה כשלעצמן הן עולם ומלואו. 

בשנתיים האחרונות ישבתי בערסל שבין שתיהן, תוהה באיזו מהן להקים אתר חדש משלי. למרות נסיוני העשיר אני עדיין קצת מפגרת ככל שזה נוגע לצד הטכני של יצירת אתר. כלומר, אני אלופה בהתאמות ואילתורים, מציאת שימושים מקוריים לרכיבים קיימים. אבל קוד מעולם לא למדתי ואפילו דומיין לאתר אני לא יודעת לחבר לבד. תמיד מגיעה לאיזו תקרה טכנית. חיפשתי משהו קל, שיהיה קל גם למי שמבין פחות ממני. קל ומובן ופשוט גם לטכנופובים גמורים. ואז מצאתי את site123 והתחלתי לשחק איתה וללמוד אותה ואני מוצאת שהיא נהדרת להדיוטות. כל מי שיודע לעבוד עם פייסבוק יכול ליצור איתה במהירות אתר חי, שאפשר להפעיל ולעדכן בקלות. את הפרפקציוניזם נשים רגע בצד ונתקדם בתנועה!

מה זה אתר וואבּי סאבּי?

אתר וואבּי סאבּי הוא אתר טוב ויפה, ולא מושלם. לא מושלם באופן חינני ממש כמו האתר הזה.
הוא "גוּד אנאף וובסייט" - כלומר יש בו את כל מה שצריך כדי לתת לעסק שלכם להתפתח כיאות.

אתר וואבִּי סאבִּי זה בית נוח, נכס דיגיטלי בבניה קלה. איקאה.
את ה- פִּיסִים תשמרו למה שחשוב באמת: טקסטים, תמונות, סיפורים, מוצרים, וכל הדברים שאתם עושים ותעשו ומעוניינים לאסוף ולהנגיש לעולם.  

למי מתאים אתר וואבּי סאבּי?

 • למי שזקוק לאתר/בלוג ואין לו כרגע רצון או יכולת להשקיע אלפי שקלים במיתוג, תכנות ועיצוב.
 • למי שכבר ניסה להקים בעצמו אתר על פלטפורמות חינמיות, הסתבך ועזב את זה באמצע.
 • למי שמכינה את תכנית העבודה לשנה הבאה ורוצה לעשות סדר ולאחד את הכל באתר אחד.
 • למי שמוצאת את עצמה שולחת במייל קבצים (!) ללקוחות פוטנציאליים, ורוצה להתייעל.
 • למי שצריכה אתר שמאפשר מסחר, תיאום פגישות ועוד.. 
 • למי שאוהב ללמוד ומוכן לקפוץ למים, עכשיו!

למי זה לא מתאים? 

 • למי שזקוק לפיצ'רים מיוחדים ותכנות מורכב.
 • לפרפקציוניסטים שצריכים דיוק עד רמת הפיקסל.
 • למי שמעדיף לעשות אאוט-סורסינג לכל הסיפור הזה של אתר. (דברו איתי גם במקרה הזה). 

מה התהליך כולל? 

 • דף עבודה להכנת תוכן לאתר, שישלח אליך במייל.
 • פגישת התמקדות אישית של שעה וחצי, בה נמפה את התכנים הקיימים ונבין מה הצרכים שלך מהאתר. 
 • סדנה בת 3 שעות בקבוצה קטנה. באים עם הלפטופ, מקבלים לינק ולומדים להפעיל את האתר ולהזין בו תוכן (4 דפים בסיסיים).  זהו! יש לך אתר משלך באויר. יוהו! 

כמה זה עולה?

דף עבודה ליצירת תוכן לאתר + פגישת התמקדות אישית של שעה וחצי +  סדנה של 3 שעות בקבוצה קטנה + פגישת פידבק טלפונית של חצי שעה עם סיום התהליך:  1200 ש"ח.
המחיר אינו כולל: כתיבה, עריכת תוכן ומפגשי התמקדות נוספים במידת הצורך. 

האם תהייינה עלויות נוספות?

כן. עבור site123, הפלטפורמה עליה נבנה את האתר: בין 40 ל 112 ש"ח בחודש (מחבילה בסיסית לחבילה המאפשרת מסחר ועוד). המחיר כולל דומיין חינם לשנה הראשונה, איחסון, שדרוג, ניטור ותמיכה מופלאה 24/7.  של בני אדם, לא בוטים!

כלומר, בהשקעה של כ- 1800 ש"ח יש לך אתר באויר!

שאר ההשקעה היא בזמן ואנרגיה יצירתית. וגם זה - בקצב שלך, רחוק מהתגובתיות המהירה של הרשתות. בהמשך, אם יעלה בך צורך, אפשר להשקיע בצילומים מקצועיים, לוגו, עריכת תוכן (מעבר למה שעולה בפגישה ובסדנה). ואפילו אם יום אחד יבוא לך להשתדרג לאתר החלומות שלך עם דלתות פנדור וחימום תת רצפתי  - אתר וואבי סאבי יוכל להיות לך יופי של תשתית.  

יש אפשרות גם לתהליך פרטי?

בהחלט כן. תהליך זה מתאים למי שזקוק לעבודה פרטנית, בזמן שלך, בקצב שלך ובהתאם לצרכים הספציפיים שלך. משלב הרעיונות ועד שהם יושבים באתר ויש לך הבנה מלאה איך ממשיכים מכאן הלאה. במחיר ידידותי ובתפעול עצמי. לפרטים נוספים צרו קשר.

אז איך מתחילים? 

 שולחים לי מייל baronit@gmail.com  או הכי טוב פשוט לצלצל ללא התחייבות ולבדוק ביחד אם מתאים  054-4691310


מחכה לך!