בניית אתר וואבִּי סאבִּי

במסורת האסתטיקה היפנית, ואבי-סאבי (ביפנית:侘寂) היא השקפת עולם המתרכזת בקבלת הארעיות וחוסר השלמות. האסתטיות מתוארת לעיתים כיופי ש"אינו מושלם, ארעי וחסר". מאפייני אסתטיקת הוואבי-סאבי כוללים אסימטריה, חספוס, פשטות, צניעות, אינטימיות והערכה של יושר תמים וטבעי בעצמים ותהליכים. [ויקיפדיה].


ב- 16 השנים האחרונות ביליתי שעות בוורדפרס, אחר כך בוויקס. עם שתיהן יש לי ניסיון בהקמה ובהדרכה ואת שתיהן אני מוקירה ואוהבת. וורדפרס האלגנטית, החכמה, המפלחת. העובדה שהיא עובדת בקוד פתוח. המהירות שבה היא מתפתחת (ומאז אלמנטור, ומאז ג'ט, בכלל). לעומתה וויקס הצבעונית, המשחקית, הויזואלית, הדראג & דרופית. יש עוד פלטפורמות להקמת אתרים אבל השתיים האלה כשלעצמן הן עולם ומלואו. 

ישבתי בערסל שבין שתיהן, תוהה באיזו מהן להקים אתר חדש משלי. חשובה לי העצמאות. העבודה ללא תלות במתכנת.ת  חיפשתי מערכת  קלה, שתהיה קלה גם למי שמבין פחות ממני. קלה ומובנת פשוטה גם לטכנופובים גמורים. 

ואז מצאתי את site123 והתחלתי לשחק איתה וללמוד אותה ואני מוצאת שהיא נהדרת למי שרוצה אתר וחושש.ת מהפן הטכנולוגי. 
אחרי נסיון מצטבר והרבה לקוחות מרוצים אני יכולה לומר בוודאות: כל מי שיודע לעבוד עם פייסבוק יכול ליצור במהירות אתר מקצועי שאפשר להפעיל ולעדכן בקלות, גם מהטלפון. 

ברגע שהקטע הטכני פתור, אפשר לגשת לעניין עצמו: יצירה ואירגון של התוכן, באופן שישקף את העסק שלך ויתמוך בהתפתחות שלו. 

מה זה אתר וואבּי סאבּי?

אתר וואבי סאבי הוא בעצם תוצר של תהליך ארגון התוכן שלך. התהליך כולל הקשבה והתמקדות, בירור וארגון החומרים, עריכת טקסטים, חשיבה על מיקרוקופי, תרגילי כתיבה, עיצוב בסיסי, שמחת עשייה, פוקוס ומימוש.
בסוף התהליך יהיה לך אתר משלך ואת כל הידע הדרוש להפעיל אותו עצמאית, לחדש ולהתחדש איתו בעונות השונות של העסק.

לפרטים על התהליך, מחירים ודוגמאות