לא בדיוק בלוג, יותר רשימות על פרויקטים

בחורשה מול הבית שלי מקנן נקר. כל כך מול העיניים, שלא נותר לי אלא למקד בו את המבט. וכמו תמיד כשממקדים את המבט, מתחילה היכרות...

להמשך קריאה  

פרויקט 652 נולד תוך כדי ישיבה בפקק. הרעיון היה לעשות סקר תושבים, כדי לחקור ולהבין את התנועה הערה של משאיות בדרך הנדיב בפרדס חנה. הסקר לא התרומם, אבל הסקרנות ניצתה ✌

להמשך קריאה  

זו זכות גדולה ללוות אמנים בעבודתם. לקבל גישה לסוד היצירה ולהיות בקשר עם העדינויות שבהן היא זורמת ונאספת. טקסט שכתבתי לתערוכה "חיית שטח" של יפעת טריינין ליסאי וטל בדרק, דצמבר 2019. (צילום: טל בדרק)

להמשך קריאה  

מתחת לפנס 7. החופש לפעול, כל אחד בשלו וגם בצוות.

להמשך קריאה  

עבודת וידאו שהוצגה בפסטיבל "מתחת לפנס 6 שהתקיים ב 2018. רציתי סבתא סורגת וגיליתי את התרגיל הזה, שנקרא Open the gate. הוא דיבר אלי וכמו המשיך את העבודה משנה שעברה. וריאציות על הדגל.

להמשך קריאה  

שנים הייתי קופירייטרית. כתבתי ברושורים, פמפלטים, דיורים ישירים, ספרי חברה, סלוגנים, שלטי חוצות, טיזרים למעטפות, ג'ינגלים לרדיו, תסריטים לסרטי תדמית, טונות של "אודות", אתרים, מיקרו קופי, הודעות מערכת, ניוזלטרים, פוסטים שיווקיים, פרינט, דיגיטל, יו ניים איט!!

להמשך קריאה  

ספטמבר 2018. ערב אחד בהכנות ל מתחת לפנס 6, באור הקלוש שבין הפנסים פתאום נוצה בוהקת זזה על השביל אָנֵה ואנַהּ בתזזיתיות עדינה. כמו כותבת מכתב סתרים. נמלה, כל גודלה כסנטימטר, סוחבת אותה בנחישות, כמו סירת מפרש בין גלי האספלט.

להמשך קריאה  

הנה רעיון שהבזיק במקריות, נתפס במעופו, התפתח להיות עבודת וידאו והוצג בפסטיבל מתחת לפנס 5 2017.

להמשך קריאה  

כתבתי את הטקסטים להצגה "קרב ובא" של אנסמבל תיאטרון הידית. למרות שעסקה בתעופה, ההצגה לא התרוממה. חבל. היא היתה מקסימה ומהפנטת.

להמשך קריאה  

"תרגילי התעוררות" פרוייקט וידאו שעשיתי במסגרת פסטיבל "דרך הנדיב" הראשון, נובמבר 2018, פרדס חנה. טקסטים מתוך הספר "מאה חלומות וחלום" של אלון צ' על שלטים דיגיטליים במושבה.

להמשך קריאה  

אקספירימנט בוידאו, שהתחיל באביב שנת 2000 ונמשך עד לסתיו 2002. מאה ומשהו קסטות מצולמות מסיבוב קבוע בריבוע כורש-אוליפנט-וילסון-לינקולן בת"א. פרוייקט שיום אחד יבשיל.

להמשך קריאה